Lady Gaga Fame – kontrowersyjny zapach w Sephorze

Uroda

Lady Gaga Fame to zapach, który wzbudził wiele kontrowersji i emocji. Początkowo był trudno dostępny w Polsce, ale dzięki sklepom Sephora, stał się łatwiej dostępny dla polskich fanów marki. Co sprawia, że Lady Gaga Fame wciąż jest tak popularny i jakie emocje wzbudza?

Lady Gaga Fame to zapach, który został stworzony we współpracy z znanym domem perfumeryjnym Coty. Jego premiera miała miejsce w 2012 roku, a już wtedy wzbudził wiele kontrowersji. Przede wszystkim ze względu na swój niekonwencjonalny wygląd – Lady Gaga Fame ma czarny kolor, co nie jest typowe dla perfum. Co więcej, zapach nie posiada tradycyjnej piramidy zapachowej, co oznacza, że nuty zapachowe nie są w nim rozłożone na poszczególne warstwy.

Jakie są nuty zapachowe Lady Gaga Fame? To przede wszystkim mieszanka owoców, kwiatów i drzew. W samym sercu zapachu znajdują się czarne orchidee, które stanowią jego najważniejszy składnik. Do tego dochodzą owoce cytrusowe, jagody, jaśmin, róża i drzewo sandałowe.

Lady Gaga Fame to zapach, który wzbudza skrajne emocje. Jedni uwielbiają go za swoją oryginalność i niebanalne połączenia zapachowe, inni natomiast uważają, że jest zbyt intensywny i nieprzyjemny. Co ciekawe, zapach ten ma zdolność do zmiany swojego zapachu wraz z upływem czasu. Po nałożeniu na skórę początkowo wyczuwalne są nuty kwiatowe i owocowe, ale po chwili zaczynają dominować nuty drzewne i korzenne.

W Polsce Lady Gaga Fame był przez długi czas trudno dostępny, ale dzięki sklepom Sephora, stał się łatwiej dostępny dla polskich fanów marki. W ofercie Sephory można znaleźć nie tylko perfumy, ale również kremy do ciała i żele pod prysznic o zapachu Lady Gaga Fame.

Podsumowując, Lady Gaga Fame to zapach, który wzbudza skrajne emocje. Jego niekonwencjonalny wygląd i brak tradycyjnej piramidy zapachowej przyciąga uwagę, ale także wzbudza kontrowersje. Dla fanów Lady Gagi to jednak zapach nie do przebicia – oryginalny i wyjątkowy.

Słowa kluczowe: Lady Gaga Fame, zapach, Coty, Sephora, nuty zapachowe, kontrowersje, oryginalność, sklep.